Категории

Производители

Новости

Пневматична гвинтівка Hatsan AirTact ED

ласкаво просимо в магазин http://www.stvol.net/! Представляємо вашій увазі вражаючу пневматичну гвинтівку Hatsan AirTact ED - модель з розширеної серії AirTact.

подробнее

Цена снижена!
4 165грн

4 250грн

(цена снижена на 2 %)

В наличии: ДА

Добавить в список

Головною відмінністю винтівки Hatsan AirTact ED від AirTact PD є її ствол, а саме наявність синтетичного кожуха, що його закриває. На кінці ствола розташований компенсатор дульного тормозу для зменшення звуку пострілу. Також мушка на цій моделі трошки нижче, ніж у AirTact PD, що взагалі не впливає на прицілювання та точність. Сам ствол є нарізним, калібром 4,5 мм, виготовлений з високопрочної сталі.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

     Калибр: 4,5 мм
     Ствол: Нарезной
     Скорость шара, м/с: 250-305
     Тип заряда: Витковая пружина
     Материал кожуха/приклада/ручки: Пластик
     Тип боеприпаса: Свинцовые шары
     Количество зарядов: 1
     Вес, кг: 2-3
     Прицел: Открытый (мушка, целик)
     Страна-производитель: Турция
     Бренд: Hatsan


Однією з ключових переваг гвинтівок серії AirTact є їхній ергономічний приклад у стилі "Скелетон". Така конструкція приклада робить гвинтівку значно легшою і збалансованішою. Приклад також дуже зручний, оскільки рукоятка виконана в стилі пістолета, що дозволяє вам впевнено та комфортно тримати гвинтівку. На рукоятці також є насічки, упори та вирізи для пальців, які запобігають ковзанню. Задня частина приклада має резиновий амортизатор для поглиблення і зменшення віддачі. Матеріал, з якого виготовлені ложа та приклад, володіє високою стійкістю до зносу і добре себе проявляє в різних погодних умовах. Все це дозволило зробити цю пневматичну гвинтівку надзвичайно легкою - всього 2,6 кг. Це надзвичайно важливо для тривалого використання або просто для перевезення.

Заряджання гвинтівки відбувається шляхом переламування ствола. Але важливо відзначити, що наявність витої пружини у цій моделі не дозволяє тривалий час тримати її в піднятому положенні, оскільки це може призвести до швидшого зносу самої пружини. Після кожного переламування автоматично ввімкнеться предохранитель для запобігання випадкового вистрілу, який при потребі можна вручну повернути в початкове положення.

Початкова швидкість кулі при вистрелі складає 305 м/с. Для гвинтівки такого класу це більше ніж достатньо. Також слід відзначити, що для стрільби з AirTact ED найкраще використовувати кулі середньої ваги. Але все залежить від того, на якій відстані від цілі ви збираєтесь стріляти і якого результату ви очікуєте після попадання.

Hatsan AirTact ED має стандартні відкриті прицільні пристосування, такі як мушка і регульована прицільна планка. Вони оснащені волоконно-оптичними нитками червоного та зеленого кольорів, що допомагає краще прицілюватися в поганих світлових умовах або, наприклад, в умовах сутінків.

Спусковий механізм "Hatsan" також вражає. Пневматична гвинтівка Hatsan AirTact ED оснащена системою Quattro Trigger, яка надає можливість налаштовувати хід та силу спускового гачка. Для цього біля курка є три гвинти, відповідальні за регулювання ходу та сили спускового гачка.

І, мабуть, одне з перших, що привертає увагу - це її вартість.